fbpx

CARIERE LIFELINE

Familia Lifeline crește zi de zi. La fel și echipa noastră de consultanți medicali. Pentru ca fiecare viitor părinte să primească toată grija de care are nevoie. Te așteptăm alături de noi!

Reprezentant medical full time

Dacă dorești un loc în echipa Lifeline, completează formularul din această pagină sau trimite-ne CV-ul tău pe adresa info@lifeline.com.ro și dacă vom considera că ești ceea ce căutăm, te vom invita la un interviu.

Reprezentant Medical full time în București și Ilfov:

  • Lifeline – Banca TA de celule stem
  • Centogene – Teste Genetice

Familia Lifeline crește zi de zi. La fel și echipa noastră personal calificat. Pentru ca fiecare viitor părinte să primească toată grija de care are nevoie. Te așteptăm alături de noi!

Contabil

Detalii post Contabil: Full time sau part time

Cerințe:

  • Experiență în contabilitate min 3;
  • Studii superioare finalizate;
  • Experiența în plus, cursuri, atestate sunt un avantaj;
  • Cunoașterea legislației fiscale în vigoare;
  • Abilități avansate de utilizare a programelor de contabilitate (ex. CIEL-Next-UP)
  • Microsoft Office (Excel);
  • Înțelegerea modelului de afaceri
  • Responsabilitate, seriozitate și implicare.

Condiții:

  • Program de lucru flexibil;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Mediu de lucru profesionist și colaborativ;
  • Pachet salarial competitiv.

Responsabilități:

  • Introducere documente contabile la zi;
  • Întocmire Balanța lunară (prin program)
  • Întocmire rapoarte si situații contabile si manageriale (P&L….)
  • Reglări contabile
  • Întocmire declarații ANAF( 300,390, 392, 394,301,100, 101,112).

    Află mai multe despre Lifeline

    Ghiduri Lifeline
    L
    Contactează-ne!
    message
    phone

    Politica de confidențialitate | Lifeline - Banca ta de celule stem